Послуги страхової компанії

  • Фото: Послуги страхової компанії
  • Фото: Послуги страхової компанії

Страхування автомобіля від усіх ризиків, так зване «повне каско», хоча і корисний та передбачливий захід, але, належить визнати, досить дорогий. Тому стало звичним, що автовласники страхують лише нові транспортні засоби, щоб мати змогу відновити товарний вигляд свого «залізного коня» у випадку дорожніх неприємностей. Тим часом переважна кількість автомобілів на дорогах нашої країни досягла досить солідного віку. Але відновлення після пошкодження у ДТП таких «вікових» машин також викликає необхідність суттєвих витрат.
Сьогодні майже всі мають поліси ОСЦПВВНТЗ – це обов’язковий атрибут. У випадку зіткнення на дорозі поліс «автоцивілки» дозволить винуватцю заплатити за пошкодження чужої машини. Але своє авто також зазнало пошкоджень. І його власник залишається з проблемою сам на сам.
Ми допоможемо її вирішити.
На честь 95 річниці з дня заснування НАСК «ОРАНТА» ввела в дію програми страхування авто каско під назвою «КАСКО 95» та «КАСКО 95+».
Подробиці ви можете дізнатись за телефоном.(Михайло Павлович).
Ліміт відшкодування встановлений у розмірі 100 000 грн. Як показує статистика, цієї суми у переважній більшості вистачить на ремонт найбільш масових марок автомобілів.
Невелика ціна полісу робить програму дуже привабливою. У Києві поліс за ризиком «Пошкодження – ДТП з вини страхувальника» коштуватиме для автомобіля з об’ємом двигуна до 1600 куб см. лише 1160 грн. Варіант за ризиком «Пошкодження – ДТП за відсутності вини страхувальника» - лише 580 грн.
Для автомобіля з двигуном до 2000 куб. см поліс «ДТП з вини страхувальника» коштуватиме 1320 грн., «ДТП за відсутності вини страхувальника» - 660 грн.
Можливе об’єднання обох ризиків в одному полісі.
Зважаючи на той факт, що на страхування приймаються легкові автомобілі віком до 20 років, для значної частини автовласників нашої країни це практично означає можливість повного покриття збитків.
Укладання договору «КАСКО 95» здійснюється за спрощеною процедурою, без попереднього огляду. Дозволено врегулювання на основі «Європротоколу». При відшкодуванні не береться до уваги знос транспортного засобу. Виплата відшкодування за цими програмами здійснюється протягом 15 днів після одержання документів щодо ДТП.
І нарешті, якщо ви бажаєте застрахуватись додатково і від протиправного заволодіння вашим транспортним засобом – цей варіант передбачений програмою «КАСКО 95 +».
Застрахувати свій автомобіль можна в ТЦ»Модуль» (пункт продажу біля входу в COMFY) час роботи: 11-19 год. без вихідних
З найкращими побажаннями, «Оранта».


← вернуться в Страхование в Буче

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Город: Буча
Дата: Понедельник, 11 Декабрь 2017
Просмотров: 113 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: